Relay Start list

Wednesay 5th August, Darnaway

Last edited: 04th Aug

WOMEN   MEN
1 Switzerland     101 Sweden  
  Julia Gross     Jonas Leandersson
  Judith Wyder     William Lind
  Sara Luescher     Gustav Bergman
             
2 Denmark     102 Switzerland  
  Emma Klingenberg     Fabian Hertner
  Ida Bobach     Daniel Hubmann
  Maja Alm     Matthias Kyburz
             
3 Sweden     103 France  
  Helena Jansson     Vincent Coupat
  Annika Billstam     Lucas Basset
  Emma Johansson     Frederic Tranchand
             
4 Norway     104 Norway  
  Heidi Bagstevold     Carl Godager Kaas
  Mari Fasting     Torgeir Noerbech
  Anne Margrethe Hausken Nordberg     Magne Daehli
             
5 Finland     105 Finland  
  Saila Kinni     Tero Foehr
  Merja Rantanen     Fredric Portin
  Minna Kauppi     Marten B Bostrom
             
6 Great Britain     106 Czech Republic  
  Claire Ward     Jan Prochazka
  Catherine Taylor     Jan Sedivy
  Hollie Orr     Vojtech Kral
             
7 Lithuania     107 Great Britain  
  Ausrine Kutkaite     Scott Fraser
  Kristina Rybakovaite     Graham Gristwood
  Gabija Razaityte     Ralph Street
             
8 Ukraine     108 Austria  
  Olena Pitirimova     Gernot Kerschbaumer
  Olha Panchenko     Helmut Gremmel
  Nadiya Volynska     Robert Merl
             
9 Czech Republic     109 Estonia  
  Jana Knapova     Sander Vaher
  Denisa Kosova     Lauri Sild
  Adela Indrakova     Timo Sild
             
10 France     110 Denmark  
  Isia Basset     Soren Bobach
  Lea Vercellotti     Soren Schwartz
  Amelie Chataing     Tue Lassen
             
11 Russian Federation     111 Ukraine  
  Natalia Vinogradova     Artem Panchenko
  Svetlana Mironova     Oleksandr Kratov
  Tatyana Riabkina     Ruslan Glibov
             
12 Poland     112 Poland  
  Jolanta Kolosinska     Bartosz Pawlak
  Paulina Cygler     Wojciech Kowalski
  Ewa Gwozdz     Michal Olejnik
             
13 Austria     113 Russian Federation  
  Ursula Kadan     Dmitrii Nakonechnyi
  Laura Ramstein     Valentin Novikov
  Anja Arbter     Dmitry Tsvetkov
             
14 Latvia     114 Belarus  
  Laura Vike     Andrey Salin
  Inga Dambe     Aleksei Alekseyonok
  Liga Arniece     Vasili Straltsou
             
15 Germany     115 Italy  
  Susen Loesch     Riccardo Scalet
  Anne Kunzendorf     Klaus Schgaguler
  Christiane Troesse     Giacomo Zagonel
             
16 Australia     116 Germany  
  Laurina Neumann     Christoph Brandt
  Hanny Allston     Bojan Blumenstein
  Anna Sheldon     Bjarne Friedrichs
             
17 United States     117 Australia  
  Samantha Saeger     Simon Uppill
  Alison Campbell     Lachlan Dow
  Alison Crocker     Brodie Nankervis
             
18 New Zealand     118 Lithuania  
  Lizzie Ingham     Vilius Aleliunas
  Renee Beveridge     Simonas Krepsta
  Laura Robertson     Jonas Vytautas Gvildys
             
19 Canada     119 Spain  
  Louise Oram     Antonio Martinez Perez
  Tori Owen     Luis Nogueira
  Emily Kemp     Andreu Blanes
             
20 Estonia     120 Bulgaria  
  Elo Saue     Kiril Nikolov
  Sigrid Ruul     Ivaylo Kamenarov
  Evely Kaasiku     Ivan Sirakov
             
21 Hungary     121 Latvia  
  Fanni Gyurko     Andris Jubelis
  Virag Weiler     Edgars Bertuks
  Ildiko Szerencsi     Rudolfs Zernis
             
22 Spain     122 Hungary  
  Marina Garcia Castro     Aron Bako
  Anna Serrallonga Arques     Mate Baumholczer
  Ona Rafols Perramon     Zsolt Lenkei
             
23 Italy     123 New Zealand  
  Lia Patscheider     Gene Beveridge
  Viola Zagonel     Shamus Morrison
  Michela Guizzardi     Matt Ogden
             
24 Portugal     124 Portugal  
  Mariana Moreira     Tiago Romao
  Patricia Casalinho     Manuel Horta
  Carolina Delgado     Tiago Gingao Leal
             
25 Japan     125 Slovakia  
  Mikiko Minagawa     Tomas Musinsky
  Azusa Gomi     Stefan Ringer
  Rumiko Ito     Michal Krajcik
             
26 China     126 Belgium  
  Shuangyan Hao     Yannick Michiels
  Juang Li     Tomas Hendrickx
  Yihang Li     Desmond Franssen
             
27 Bulgaria     127 Ireland  
  Antoniya Grigorova     Nicolas Simonin
  Liliana Gotseva     Conor Short
  Antoaneta Dyaksova     Eoin McCullough
             
28 Hong Kong     128 United States  
  Wai Lan Iris Lui     Gregory Ahlswede
  Tsz Ying Yu     Giacomo Barbone
  Charmaine Kai Wing Fung     Eric Bone
             
29 Ireland     129 Japan  
  Toni O Donovan     Wataru Teragauchi
  Niamh OBoyle     Hirokazu Osaki
  Ciara Largey     Tomoaki Naganawa
             
30 Slovenia     130 Canada  
  Mojca Flerin     Damian Konotopetz
  Metka Udovic     Will Critchley
  Ana Pribakovic Borstnik     Robbie Anderson
             
        131 South Africa  
          Bradley Lund
          Eugene Botha
          Nicholas Mulder
             
        132 Hong Kong  
          Gerald Yip
          Kin Wai Lee
          Tsz Wai Yu
             
        133 China  
          Zhenzhen Zhang
          Niannan Xiong
          Wangcheng Liu
             
        134 Korea, Republic of  
          Jong Kun Jung
          Namkwon Kim
          Gil Seob Byeon